Dębowe stoły Olsztyn

Witamy w internetowym sklepie meblowym dedykowanym mieszkańcom miasta Olsztyn. W naszej ofercie znajdują się solidne stoły z litego drewna dębowego. Chcielibyśmy przedstawić Państwu zalety takich mebli, wskazówki pielęgnacyjne oraz pokazać kilka modeli dostępnych w naszym sklepie. Zapraszamy do lektury oraz odwiedzenia strony internetowej.

Zalety dębu

Dąb jest jednym z najpopularniejszych gatunków drewna wykorzystywanych w produkcji mebli. Posiada szereg zalet, których nie jest w stanie zapewnić żaden inny materiał. Przede wszystkim dąb jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Posiada naturalną barwę i charakterystyczny rysunek słojów, który nadaje meblom dębowym elegancki i ponadczasowy wygląd. Dąb może być wykończony w różny sposób, dzięki temu zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i sprawdza się jako element wyposażenia do każdego wnętrza, w postaci mebli, paneli, ozdób.

Meble z litego drewna do jadalni

Stylowe meble z drewna wybierane są do jadalni na długie lata. To trwałe i solidne wyposażenie, które przetrwa wieki nie tracąc na użyteczności i estetyce. Niezbędnym meblem w tym pomieszczeniu z pewnością jest stół, który zapewnia miejsce do spożywania posiłków i spotkań rodzinnych. Kolejnymi elementami wyposażenia są meble gospodarcze, czyli np. komoda, kredens, regał, witryna. Tworzą one przestrzeń na naczynia, obrusy, sztućce i inne przedmioty codziennego użytku. Nie zapomnij, że dębowy stół potrzebuje wygodnych krzeseł.

Krzesła powinny współgrać ze wzornictwem, barwą stołu i aranżacją jadalni. Często do stołu z litego drewna dobierane są również krzesła wykonane w pełni z litego drewna. Jednak wiele osób stawia też na krzesła tapicerowane w kolorach takich jak beże, szarości, zielenie, granaty, pastele, możliwości jest wiele, ponieważ dąb współgra z wieloma odcieniami.

Rozkładane stoły drewniane do małego pomieszczenia

Dębowy stół rozkładany, z dostawkami stanowi doskonałe rozwiązanie dla małych pomieszczeń, w których efektywne wykorzystanie przestrzeni jest kluczowe. Stół rozkładany pozwala na wygodne złożenie go do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przechowywanie i swobodne poruszanie się w ograniczonej przestrzeni. Tym samym jesteś zawsze gotowy/a na odwiedziny niezapowiedzianych gości. Często takie modele stołów dobierane są do salonu, ponieważ jest to wnętrze, które musi pełnić wiele funkcji.

Rozkładany stół dębowy powinien posiadać odpowiedni wymiar, aby nie przytłoczyć wnętrza i jednocześnie zapewnić miejsce do wygodnego spożywania posiłków dla wszystkich domowników. Pamiętaj, aby pozostawić przestrzeń na swobodne wysunięcie krzesła.

Olsztyn – sklep meblowy

Zapraszamy do naszego sklepu. Oferujemy solidne meble w których zadbano o każdy detal. Każde zamówienie objęte jest darmową dostawą. Dostarczamy stoły i pozostałe meble pod dom. Niezależnie czy jest to mieszkanie na 3 piętrze przy ul. Towarowej, czy dom na osiedlu Jaroty, dostawa jest bez wniesienia. Wszelkie pytania, wątpliwości prosimy kierować na biura obsługi klientów.

Koszyk podgląd
Scroll to Top